طراحی دکوراسیون رستوران ژاپنی

طراحی دکوراسیون رستوران ژاپنی

طراحی دکوراسیون رستوران ژاپنی : جالب است بدانید پیش تر ها بدین صورت که مردم فقط برای صرف غذا به رستوران ها می رفتند اما این روزها رستوران های عجیبی ساخته شده اند که ساعت ها نشستن در آنجا نمی تواند حوصله مان را سر ببرد.در واقع یکی از فاکتورهای اصلی این است که افراد را تحت تاثیر قرار بدهند.

معمارانی که می خواهند برای این مراکز طراحی داخلی را انجام بدهند می توانند فرصتی داشته باشند تا خلاقیت خود را در طراحی دکوراسیون داخلی و نورپردازی به نمایش بگذارند.

طراحی دکوراسیون رستوران ژاپنی

طراحی دکوراسیون رستوران ژاپنی

طراحی دکوراسیون رستوران ژاپنی

در یکی از رستوران های لهستان طراحی جالبی صورت گرفته که رنگ های آن از مشهورترین غذای ژاپنی یعنی سوشی برگرفته شده است. فرم اصلی که در سقف بکار رفته است کانتر می باشد و دیوارها مثلث هستند و این شکل در نورپردازی دیواره ها و تزئینات و همچنین سازه های فلزی بالا کانتر تکرار شده اند.

مثلث های که در سقف نورپردازی شده اند کمک می کنند که فضا روشن تر باشد و همچنین با ترکیب آنها با شیشه های که در نمای بیرونی و اصلی رستوران وجود دارند سبب می شوند که فضای داخلی سرشار از نور طبیعی باشند و به رهگذاران اجازه میدهد که به صورت کامل محیط درونی مغازه را ببینند.

در سقف لوله های آلومینیومی بکار رفته است که سبب می شود سبک صنعتی به نمایش گذاشته شود و همچنین میزهای با پایه های فلزی در طراحی داخلی رستوران موجب ایجاد چشم اندازی متفاوت می شوند.

بارمان طراحان پارس با ایده هایی نوین در زمینه طراحی دکوراسیون کافی شاپ ، رستوران ، ویلا ، منازل و ادارات و.. آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد.

طراحی دکوراسیون رستوران های مختلف در سطح کشور و جلب رضایت کارفرمایان ، نشان از تجربه ای بالا و سابقه ای طولانی در این زمینه دارد ، هدف همیشگی ما ارائه بهترین کیفیت در کار می باشد ، با نظرات سازنده خود ما را در این امر یاری کنید.