نکاتی در مورد میز تلفن و تاثیر آن در دکوراسیون

نکاتی در مورد میز تلفن و تاثیر آن در دکوراسیون داخلی منزل

نکاتی در مورد میز تلفن و تاثیر آن در دکوراسیون داخلی منزل : دکوراسیون داخلی از مواردی است که تاثیرات بسیار مهمی در فضا دارد باید دقت داشته باشید که جزئیات در طراحی دکوراسیون داخلی منزل نقش مهمی داشته اند . باید بدانید که هر جزئیات را به درستی انتخاب کرده باشید و در جایی مناسبی قرار بدهیم .

میز تلفن به عنوان یکی از مواردی است که شاید کمتر کسی به آن دقت کرده باشد اما باید بدانید که در منزل نقش مهمی داشته است و انتخاب میز تلفن سبک دکوراسیون داخلی شما خواهد بود.

نکاتی در مورد میز تلفن و تاثیر آن در دکوراسیون داخلی منزل

در صورتی که سبک دکوراسیون شما روستیک یا کلاسیک است باید از میز تلفنی استفاده کنید که با این نوع سبک ها مطابقت داشته باشد.بهترین محلی که شما می توانید میز تلفن خود را بگذارید کنار آشپزخانه ، اتاق خواب کنار تخت ، کنار مبل پذیرایی و یا گوشه های دنج می باشد.

نکاتی در مورد میز تلفن و تاثیر آن در دکوراسیون

نکاتی در مورد میز تلفن و تاثیر آن در دکوراسیون

باید فراموش نکنید که میز تلفن شما دارای کشو یا کمد نیست و شما باید در کنار تلفنتان یک کاغذ یا خودکار بگذارید که نظم هم رعایت شود . هیچ وقت چیزهای اضافه مانند کاغذ اضافی ، روزنامه را روی میز قرار ندهید با این کار سبب می شوید که دکوراسیون منزل شما شلخته جلوه دهد و جذابیت نداشته باشد.

اگر می خواهید میز تلفن خود را تزئین کنید یا جلوه ی شیک تری به آن بدهید می توانید از گلدان های زیبا یا دکورهای شیک استفاده کنید .

با بارمان طراحان پارس ایده های نوین را به منازل و محل کار خود ببرید ، ما در  طراحی دکوراسیون کافی شاپ , طراحی دکوراسیون ویلا , رستوران و … حرفه ای هستیم ، بیش از ۱۰۰۰ نمونه کار موفق در زمینه های مختلف ذکر شده ، گواهی بر این ادعاست.

برای بهترین بودن با بهترین ها همراه شوید…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *