طراحی دکور نمایشگاهی

طراحی دکور نمایشگاهی , دکور نمایشگاهی , طراحی غرفه نمایشگاهی : شرکت بارمان طراحان پارس در زمینه سرویس های طراحی غرفه ، ساخت و اجرای غرفه های فروشگاهی و نمایشگاهی آماده است تا هر گونه خدمتی را به بهترین شکل به کاربران عزیز ارائه نماید.

خدمات طراحی غرفه نمایشگاهی و فروشگاهی

۱)طراحی نمونه های مختلف غرفه های نمایشگاهی :

طراحی این نوع غرفه ها توسط طراحانی انجام می شود که در این زمینه بسیار مجرب و با تجربه هستند و همچنین از آخرین متدهای روز دنیا و جدیدترین طرح ها آگاهی های لازم و کافی را داشته اند.

طراحی غرفه نمایشگاهی

طراحی غرفه نمایشگاهی

۲)طراحی دکور نمایشگاهی در نقاط مختلف کشور :

شما چه در نمایشگاه های تجاری تهران باشید و چه در نمایشگاه های شهرستان ها ، ساخت و اجرای غرفه برایتان انجام خواهد شد.

۳) جمع آوری غرفه :

پس از اینکه کار نمایشگاه به اتمام رسید با توجه به محدودیت های زمانی که در دستورالعمل نمایشگاه وجود دارد ، جداسازی قطعه ها و جمع آوری غرفه انجام می گیرد.

۴)ارائه سرویس :

در زمان برگزاری نمایشگاه ها ، سرویس های مورد نظر ارائه می شود.

۵)پشتیبانی و تعمیر :

اگر نیاز به پشتیبانی یا تعمیر وجود داشته باشد در اسرع وقت انجام می شود.

۶) تبلیغات :

انجام هر گونه طراحی های گرافیکی و بنر ، کاتالوگ و لایت باکس با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا صورت می گیرد.

۷)ارائه سرویس های مختلف:

سرویس های مختلفی مثل نورپردازی ، اینترنت ، تجهیزات بسیار مدرن بصری ، صفحه نمایش های جدید و …. ارائه می گردد.

۸)ارائه تجهیزات و مبلمان های جدید و مدرن

طراحی دکور نمایشگاهی تجاری

اگر قرار داد انجام شود ، طراحی دکور نمایشگاهی بدون هزینه و رایگان انجام می شود. طراحان شرکت برای اینکه دیدگاه ها و پیام های شما را به بازدیدکنندگان شما انتقال بدهند مشاورهای را با شما خواهند داشت و پس از آن طرح اولیه ارائه می شود.لازم است بدانید اگر شما بخواهید تغییراتی را در طرح اولیه انجام بدهید امکان پذیر خواهد بود، تا شما تایید نهایه را اعلام کنید.

یکی از اصلی ترین اهداف ما در طراحی دکور نمایشگاهی این است که رضایت مشتریان عزیزمان را بدست بیاوریم و همیشه تلاش کرده ایم تا مشتریانمان را راضی نگه داریم.شما می توانید به تاریخچه همکاری ما با برندهای معتبر و شرکت ها نگاهی بیندازید.

طراحی دکور نمایشگاهی و تجاری و اجرای آنها

همکاران ما همیشه سعی کرده اند تا غرفه های را برای مشتریان عزیز آماده کنند که در ساخت آنها از بهترین مواد جدید و مدرن استفاده شده باشد و همچنین غرفه تناسب کافی با بودجه ی شما را داشته باشد.از ساخت غرفه از مواد مختلفی مثل چوب، ملامینه و لمینت ، نئوپان ، فلزاتی مانند آلومینیوم استفاده می گردد. لازم است بدانید در غرفه های که از مواد مختلف استفاده شده ، خاص بودن و برجسته شدن غرفه بیشتر نمایش داده می شود. تیم کاری ما برای رسیدن به هدف سعی می کند که ساخت و اجرای غرفه را با طراحی های سه بعدی و با کیفیت و برجسته انجام بدهد.

طراحی دکور نمایشگاهی

طراحی دکور نمایشگاهی

ارائه خدمات بعد از برگزاری زمان طراحی دکور نمایشگاهی

زمانی که غرفه برپا می شود به معنی نیست که کار تمام شده و دیگر هیچ کاری نیازی نیست انجام بدهیم. شرکت ما به مشتریان خود این اطمینان را میدهد که اگر در زمان برگزاری غرفه به بازسازی یا تعمیری نیاز بود در کوتاه ترین زمان ممکن و در حین برپایی نمایشگاه آن را برطرف نماید درچنین شرایطی کوچک بودن یا بزرگ بودن غرفه اصلا مد نظر نیست و تحت هر شرایطی این خدمات ارائه خوهد شد.

جمع آوری دکور نمایشگاهی پس از اتمام آن

همکاران ما به خوبی این را می دانند که زمان بندی در جمع آوری غرفه بسیار مهم است و در پایان نمایشگاه به مشتریان تضمین می دهند که بدون هیچ مشکلی و سریعا برای جمع آوری نمایشگاه اقدام کنند.

۱۰ نکته شگفت انگیز در طراحی دکور نمایشگاهی

همه ی ما تقریبا می دانیم که برندهای مختلف و شرکت ها می توانند با حضور در نمایشگاه ها خدمات و محصولاتشان را به بازدید کنندگان نشان دهند و در واقع نوعی اعتماد سازی را برای خودشان به وجود بیاورند. اما تنها حضور در نمایشگاه کافی است بلکه باید غرفه ی را داشته باشید که بسیار خلاقانه و شکیل باشد تا بتوانید در برجسته نشان دادن غرفه تان تاثیر زیادی را ایفا کنید.

متاسفانه در ایران زیاد نمی توان به وضوح خلاقیت را در نمایشگاه ها مشاهده کرد و معمولا یکنواختی در آنها به چشم می خورد.در ادامه این مطلب ما به چندین ایده اشاره کرده ایم که شما می توانید با بکار گیری آنها تاثیر غرفه تان را در دید مخاطبان چندین برابر کنید. اگر می خواهید برای رسیدن به هدف و موفقیتتان گام بردارید به شما توصیه می کنیم ادامه این مطلب را به دقت مطالعه نمایید.با ما همراه باشید….

۱ – طراحی دکور نمایشگاهی را چگونه انجام دهیم ؟

قطعا می دانید طراحی یکی از مهم ترین و اساسی ترین بخش های است که باید در غرفه های نمایشگاهی بسیار به آن دقت شود و به بهترین شکل انجام گردد. در طراحی دکور نمایشگاهی نیازی نیست که کار پیچیده یا بسیار سختی را انجام بدهید.گاهی می توان به وسیله ایده های ساده یک فضای بسیار ایده آل ایجاد کرد البته اگر آن ایده منطقی و اساسی باشد. مثلا یک نورپردازی فوق العاده یا استفاده از الوارهای چوبی می تواند در شکیل بودن طراحی شما نقش مهمی داشته باشد.

۲) تاثیر رنگ ها در طراحی غرفه نمایشگاهی

رنگ ها در زندگی ما تاثیرات زیادی دارند و البته در غرفه های نمایشگاهی یکی از المان های که می تواند در جذاب نشان دادن غرفه تان تاثیر فراوانی داشته باشد رنگ ها هستند به شرط آنکه استفاده صحیح از رنگ ها را فراموش نکنید. می توان از رنگ سفید در غرفه تان استفاده کنید و برای اینکه حالت کسل کننده و یکنواختی آن را از بین ببرید از دیگر رنگ ها در کنار آن نیز استفاده نمایید.

۳) بکار گیری هارمونی رنگ ها در طراحی دکور نمایشگاهی

دکور نمایشگاهی

دکور نمایشگاهی

به خوانایی غرفه ها را در زمان طراحی دکور نمایشگاهی باید دقت فراوانی داشته باشید.نیازی نیست همه ی محصولات خودتان را در غرفه تان به نمایش بگذارید و در نهایت با شلوغی غرفه سبب شوید بازدیدکنندگان سردرگم شوند. به جای آن می توانید یک کاتالوگ تنظیم کنید و در آن تمامی محصولاتتان را به مشخصات و اطلاعات لازم معرفی نمایید و به بازدیدکنندگان که علاقه دارند از تمامی محصولاتتان دیدن کنند یک کاتالوگ تحویل بدهید.

۴)بکار گیری رنگ های گرم را فراموش نکنید

سعی کنید در طراحی دکوراسیون داخلی غرفه های نمایشگاهی از رنگ های گرم استفاده نمایید چون سبب می شود مخاطبان بیشتری به سمت شما جذب شوند.البته در کنار رنگ های گرم ، از رنگ های خنثی مانند خاکستری کمک بگیرید تا تاثیر شما چندین برابر شود و نتایج بهتری دریافت کنید.

۵)استفاده از کف سازی های خلاقانه در طراحی غرفه نمایشگاهی

لازم است بدانید استفاده از قفسه ها و استندها در غرفه های که مساحت کوچکی دارند، کار صحیحی نیست چون با این کار تردد را با مشکل روبرو کرده اید. از کف سازی های خلاقانه به منظور راهنمایی مشتریانتان استفاده کنید و سعی کنید اکثر محصول ها و کالاهایتان را روی دیوار به نمایش بگذارید.

۶) بکار گیری استندهای خلاقانه در طراحی دکور نمایشگاهی

بکار گیری استندهای خلاقانه را در طراحی دکور نمایشگاهی فراموش نکنید. یکی دیگر از مواردی که می تواند تاثیر زیادی در جذابیت غرفه های شما داشته باشد قفسه ها و استندهای هستند که شما به وسیله آنها محصولات و لوازمتان را عرضه می کنید. می توانید از خلاقیت تان برای بهتر نشان دادن قفسه ها و استندها استفاده نمایید به گونه ی که سبب شوید محصولاتتان را بازدیدکنندگان به خوبی ببینند.

۷) طراحی دکور نمایشگاهی به شکل فضای های بسته یا باز

اگر می خواهید به نوعی سبب شوید تا بازدیدکنندگان وسوسه شوند تا از غرفه تان دیدن کنند باید حس کنجکاوی آنها را برانگیزید به این شکل که می توانید طراحی را برای غرفه تان در نظر بگیرید که دور تا دور آن بسته است و فقط یک ورودی دارد که به صورت خلاقانه ی طراحی شده و در نهایت برای بازدیدکنندگان هیجان انگیز باشد.

۸) استفاده از محصولاتتان در طراحی دکور نمایشگاهی

یکی از گزینه های که شما می توانید در طراحی دکور نمایشگاهی بکار بگیرید استفاده از محصولات و کالاهای خودتان است.شما با این کار علاوه بر اینکه بخوبی می توانید محصولاتتان را به مشتریان معرفی کنید بلکه ماهیت اصلی غرفه تان را نیز در نگاه اول به مشتریان رسانده اید. تا به حال شرکت های بزرگی از این روش برای معرفی خودشان استفاده کرده اند مانند شرکت نایک.

طراحی دکور نمایشگاهی

طراحی دکور نمایشگاهی

۹)استفاده از رنگ های تیره را فراموش نکنید

در صورتی که می خواهید غرفه تان با دیگر غرفه ها تفاوت داشته باشد ، در طراحی دکور نمایشگاهی از رنگ های تیره استفاده نمایید. یکی از ایده های جذاب در این مورد استفاده از رنگ تیره در طراحی نمایشگاه و بکارگیری رنگ های گرم برای تزئین آن است.البته فراموش نکنید که این کار باید با دقت کافی و در نظر داشتن تمامی جوانب انجام شود نه اینکه سبب شود تاثیر منفی بر روی محصولات و کالاهایتان داشته باشد.

۱۰)خوانایی دکور نمایشگاهی

در آخرین نکته باید بدانید که غرفه شما باید به گونه ی باشد که خوانایی کافی را دارا باشد نه اینکه سبب شود بازدیدکنندگان دچار حس سردرگمی شود.برای اینکه فضای غرفه تان از مسیرهای ارتباطی جدا شوند می توانید دیوارهای مشبک را بکار بگیرید. این دیوارها علاوه بر اینکه زیبایی جذابی را به غرفه شما میدهند بلکه سبب می شود جداسازی فضای غرفه شما به بهترین شکل انجام گردد.
اگر می خواهید طراحی فوق العاده ی داشته باشید می توانید با مشاوران ما در این زمینه مشورت کنید.فراموش نکنید که هدف از برگزاری دکور نمایشگاهی این است که شما در ذهن مشتریان خود جای بگیرید و در اصل تبلیغات موثری را انجام بدهید که تاثیر مثبتی در میزان فروش شما داشته باشد.
ما همواره سعی کرده ایم شما را به خواسته هایتان نزدیک کنیم چرا که هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیز و کمک به افزایش کسب و کارشان است.

کاهش هزینه ها در صورت تکراری همکاری :

ما به عزیزانی که تمایل دارند چندین بار با ما همکاری کنند این وعده را میدهیم که کاهش هزینه ها برایشان در نظر بگیریم. اگر برای سال های آینده عقد قرارداد صورت بگیرد می توان برای سال دوم بیست درصد و برای سال سوم تا سی درصد نیز کاهش قیمت داشته باشد. همچنین این امکان محیا می باشد که پلان ، ابعاد غرفه ، طرح سه بعدی با طرح سال گذشته یکی باشد و در چنین شرایطی تجهیزات چند بار مصرف و غرفه شما بسته بندی می شود و در انبار نگهداری می گردد که در سال های آینده شما این امکان را خواهید داشت که از این تجهیزات در غرفه تان مجددا استفاده نمایید.

دقت کنید برای اینکه به نتیجه ی ایده آل تان برسید باید در انتخاب شرکتی که می خواهید طراحی و اجرای غرفه تان را برعهده بگیرد بسیار دقت کنید ، زیرا یک انتخاب غلط می تواند سبب شود تا تاثیر شما بر روی جذب مشتریان کاهش داشته باشد.

مراحل مختلف طراحی دکور نمایشگاهی

یکی از موضوعات مهمی که باید در طراحی دکور نمایشگاهی به آن بسیار دقت کرد ، طراحی دکور است. قطعا می دانید که اگر طراحی دکور دارای طراحی ویژه و جذابی نباشد نمی تواند تاثیر زیادی داشته باشد.طراحی دکور های نمایشگاهی در جذب مخاطبان نمایشگاه و همچنین استفاده بهینه از فضای طراحی دکور نقش مهمی داشته است. به دلیل اینکه فضای نمایشگاه محدود است و همچنین برای اجاره طراحی دکور باید هزینه نسبتا زیادی پرداخت شود ، طراحی دکور برای رساندن طراحی دکور داران به هدفشان بسیار حائز اهمیت هستند. فردی که می خواهد طراحی دکور را طراحی کند باید پیش از هر چیزی نیازهای طراحی دکور دار را به صورت کامل شناسایی و ارزیابی نماید و اطلاعاتی را که به دست آورده است به بهترین شکل ممکن در طراحی دکور پیاده سازی نماید. در واقع طراحی دکور علاوه بر اینکه در جذب مخاطب تاثیر دارد به عنوان نوعی نماد است که هویت سازمانی طراحی دکور دار را نشان میدهد پس باید در طراحی آن به رنگ بندی سازمان ، فرم طراحی ، نمایش لوگوشرکت ، طراحی لایت باکس و مسائل این چنینی توجه خاصی شود.

همانطور که می دانید نکات مهمی را باید در طراحی دکور مد نظر گرفت پس طراح باید تجربه های کافی را در این زمینه داشته باشد و همچنین از سواد بصری بالایی نیز برخوردار باشد زیرا طراحی دکور با توجه تناسب های رنگی ، فرم ، چیدمان وسایل و محصولات ، نمایش هر نوع خدمت ، تعداد محصولات طراحی دکور دار ، ضوابط و قانون های نمایشگاهی ، محدود بودن فضای برگزاری سالن و … نیاز به تجربه و مهارت خاصی دارد.

شرکت بارمان طراحان پارس همواره به عنوان یکی از شرکت های است که مدت زمان زیادی در طراحی غرفه نمایشگاهی و طراحی دکور نمایشگاهی فعالیت می کند و همچنین طراحانی اینکار را انجام می دهند که علاوه بر سابقه دارای تجربه های درخشانی هستند و همچنین همیشه سعی کرده اند بهترین طراحی ها را آماده کنند.
شرکت ما با توجه به کادر مجرب و طراحان باتجربه اقدام به برگزاری کلاس های به صورت فشرده برای هنرجویانی می نماید که به طراحی دکور علاقه مند هستند.

امروزه با توجه به اینکه برگزاری نمایشگاه های مختلف بسیار رشد خوبی در سطح کشور داشته است و شرکت های تبلیغاتی و نمایشگاهی به طراحان متخصص و با تجربه نیاز داشته اند سعی شده در ادامه اطلاعات کلی در مورد دوره های آموزش طراحی دکور در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. با ما همراه باشید.

موارد مهم در طراحی دکور نمایشگاهی

۱)چگونگی جمع آوری نمودن کانسپت طراحی

۲) نحوه ی شناسایی نیازهای مشتری

۳)آشنایی با مرحله های طراحی دکور

۴) یادگیری چگونگی طراحی کف و دیوارهای طراحی دکور

۵) نحوه فضا سازی طراحی دکور

۶)آموزش طراحی سر درب طراحی دکور ، کتبه ها ، کانتر و ضوابط طراحی آن

۷) یادگیری طراحی استندنمایش محصول

۸) نحوه ی نورپردازی طراحی دکور

۹)آموزش طراحی انواع لایت باکس ها ، انواع فلاور باکس ها

۱۰)آشنایی با انواع لوگو و همچنین شناخت آنها و طراحی لوگو

۱۱) چگونگی طراحی نیم طبقه طراحی دکور همراه با نکات و ضوابط مد نظر طراحی

۱۲)یادگیری چگونگی متریال دهی به طراحی دکور و تنظیمات رندرگیری

۱۳) آموزش دیتیل اجرایی

۱۴) نحوه ی یادگیری شیت نمودن

۱۵) یادگیری جزئیات گذاری در قسمت های مختلف طراحی دکور

۱۶)چگونگی طراحی و چیدمان های ویترین

پیش نیاز های طراحی غرفه و دکور نمایشگاهی

قبل از اینکه شما بخواهید طراحی دکور را انجام بدهید باید از موارد زیر به خوبی آگاه باشید :

۱- اجزای طراحی دکور را به خوبی بشناسید.

۲- از ضوابط طراحی آگاهی کاملی داشته باشد ( این ضوابط شامل طراحی ، طراحی مربوط به هر نمایشگاه و ضوابط ویژه طراحی هر قسمت از سازه و اجزایی طراحی دکور است) .

۳- با انواع طراحی دکور از لحاظ ساختاری به خوبی آشنا باشید (طراحی دکور سازی از لحاظ جنس ،طراحی دکور مدولار، قابل حمل ، چند بار مصرف ، کلیک ، پاپ آپ ، ماکسیما ، اسپیس فرم ، گلاس ، ام دی اف لتروم )

۴- باید با سبک های طراحی به خوبی آشنا باشید ( کلاسیک ، مدرن)

۵- دریافت اطلاعات ساخت مرتبط با هر طراحی دکور و طراحی دکور داران یامشارکت کننده ( تیپ پلان ، عنوان نمایشگاه ، ابعاد طراحی دکور)

۶- شناسایی انواع نیازهای مشارکت کننده ( نیاز به نمونه های مختلف فضای مثل آموزشی ، VIP ، نیاز به انباری، ویترین نمایش محصول ، لایت باکس ، تجهیزات مورد نیاز برای طراحی دکور )

۷- اطلاعات سازمانی مشارکت کننده به صورت کامل دریافت شود (نام و مشخصات ، ادرس وب سایت و شبکه های اجتماعی ، لوگو شرکت ، رنگ سازمانی ، شناسایی خدمات قابل ارائه مشارکت کننده، میزان محصول های قابل ارائه و اندازه آنها )

۸- دریافت دیدگاه ها و نظرات مشارکت کننده نسبت به طراحی دکور ( معین نمودن جنس و نوع طراحی دکور – تعیین بودجه مد نظر برای ساخت طراحی دکور – نوع طراحی عرفه شامل باز بودن یا بسته بودن – تعداد لایت باکس های مورد نیاز از نظر مشارکت کننده – نوع طراحی سازه مانند منحنی یا زاویه دار).

دقت داشته باشید که هر گونه اشتباه یا بی توجهی به مسائل در زمان طراحی دکور می تواند سبب شود که از میزان جذب مخاطبین به طراحی دکور کاسته شود. لذا انتخاب طراح مناسب در چنین شرایطی بسیار مهم است.