ابعاد استاندارد برای تخت خواب

ابعاد استاندارد برای تخت خواب

ابعاد استاندارد برای تخت خواب  : ابعاد و اندازه تخت خواب یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در طراحی دکوراسیون داخلی منزل می باشد , از این رو در این مقاله توضیحاتی در این زمینه ارائه داده ایم در ادامه با شرکت بارمان طراحان پارس همراه باشید …

خواب یکی از مهم ترین مسائلی می باشد که در طول عمر سبب تاثیر بر روی کیفیت زندگی سلامتی ما می شود.افرادی که به خوابیدن خود دقت نمی کنند البته خسته و بی حوصله هستند و این موضوع بر روی زندگیشان و وضعیت کاریشان تاثیر زیادی داشته است.

یکی از مهم ترین مواردی که در اتاق خواب و طراحی آن باید دقت شود ، تخت خواب می باشد. تخت خواب ها و اتاق خواب ها می توانند رابطه ی صمیمی و آسوده را میان کاربران عزیز ایجاد کنند. اتاق خواب ها فضاهای هستند که افراد می توانند در آنجا احساس آرامش کنند چون هر فردی به صورت میانگین نیاز دارد که ۶ تا ۸ ساعت از شبانه روز را بخوابد.

ابعاد استاندارد برای تخت خواب

ابعاد استاندارد برای تخت خواب

البته وقتی می گوییم اتاق خواب منظورمان این نیست که تنها جایگاهی برای خواب است بلکه کارهای اساسی دیگری مانند مطالعه ، درس خواندن و نگهداری از وسایل شخصی در چنین فضای صورت می گیرد.

یکی از اصلی ترین وسایلی که در هر اتاق خوابی وجود دارد تخت خواب است که جایگاه خاصی دارد و هر کسی معمولا دوست دارد که جای خواب مناسبی داشته باشد.

ابعاد استاندارد برای تخت خواب

البته علاوه بر تخت خواب ممکن است مبلمان نیز به عنوان یک ضرورت در اتاق خواب بشمار بیاید که گاهی برای نشستن در کنار پنجره و … استفاده می گردد. توجه نمودن به اندازه های استاندارد تخت خواب گاه می تواند برای اتاق خوابتان مفید باشد. در ادامه این مطلب اندازه های استاندارد انواع تخت خواب ها اشاره شده است با بارمان طراحان پارس همراه باشید.

  • تخت خواب کودک : ۱۴۰۰ * ۶۰۰
  • تخت یک نفره : ۱۹۰۰ * ۱۰۰۰
  • تخت خواب یک نفره XI : 2150 * 1000
  • تخت خواب یک نفره کامل : ۱۹۰۰ * ۱۴۰۰
  • تخت خواب یک نفره کامل XI : 2150 * 1400
  • تخت کویین : ۲۱۵۰ * ۱۵۵۰
  • تخت کینگ : ۲۱۵۰ * ۱۹۵۰
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *