طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی : طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی کلینیک های زیبایی متعدد در مناطق یک دو ، شش ، دوازده تهران و سایر شهر های ایران.

طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

نکات مهم در طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی

کلینیک های زیبایی از جمله جاهایی هستند که درآن ها زیبایی محیط کار یکی از اولویت های اصلی بوده و طراحی دکوراسیون آن به صورت مستقیم روی مراجعه کنندگان تاثیر می گذارد . از این رو شرکت بارمان طراحان پارس ، با ارائه ایده هایی نوین در این زمینه توانسته است رضایت مشریان خود را جلب نموده و باعث رشد و ترقی هرچه بیشتر آن ها شود.

از نکات اصلی در طراحی دکوراسین کلینیک زیبایی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • استفاده از رنگ های آرامش بخش در طراحی دکور
  • استفاده از مبلمان و میز های خاص متناسب با دکور مجموعه
  • استفاده از هارمونی و ترکیب رنگ در طراحی دکوراسیون
  • استفاده از گل ها و گیاهان زیبا و جاگذاری مناسب آن ها در محیط
  • طراحی ویترین (در صورت وجود محصول قابل ارائه و فروش )
  • استفاده از عکس ها و تابلو های متناسب با محیط کار

کلینیک های زیبایی باتوجه به نوع فعالیتی که دارند ، دارای تجهیزات خاص و یا عمومی بوده و معمولا علاوه بر اتاق ویزیت ، دارای اتاق های جداگانه برای فعالیت های خاص و سالن انتظار نیز می باشند . در طراحی دکور کلینیک زیبایی می توان باتوجه به طرح اصلی ، دکوراسیون مابقی اتاق ها را نیز طراحی کرد و یا به صورت اختصاصی برای هر مجموعه و یا اتاق با توجه به فعالیت انجام گرفته طرحی را در نظر گرفت .

برای مثال در چند نمونه از کلینیک های زیبایی طراحی شده توسط شرکت بارمان طراحان پارس ، طراحی دکوراسیون اتاق لیزر ، با طراحی دکوراسیون اتاق تزریق ژل و بوتاکس یکسان بوده و با توجه به طرح کلی در نظر گرفته شده برای کلینیک زیبایی ، اتاق ویزیت و سالن انتظار نیز طراحی شده اند.

همانطور که در بالا نیز اشاره شد ، طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی با در نظر گرفتن تمام فضا های مورد استفاده انجام گرفته و از رنگ سازمانی خاصی برای آن ها استفاده می شود.

طراحی دکوراسیون کلینیک زیبایی